10 хвилин тому! “Це, на жаль, тільки початок” – Джилл Байден шокувала заявою. Справді страждали!

Uncategorized

Перша леді США прибула з візитом у Румунії. Вона подякувала уряду країни та волонтерським організаціям за гуманітарну допомогу українським біженцям, але наголосила, що українське питання досі загострене.

Про це Байден сказала під час брифінгу в посольстві США в Бухаресті, передає AP.

“Це дивовижно. Це солідарність тут, в Румунії, що ви всі працюєте разом. Румунський народ дивовижний, щоб вітати всіх цих біженців у своїх будинках і пропонувати їм їжу, одяг і притулок і дарувати їм свої серця”, — сказала перша леді.

Від початку вторгнення Росії в Україну Румунія прийняла майже 900 тисяч українських біженців, і, за словами Джилл Байден, ситуація навряд чи зміниться найближчим часом.

“Я думаю, що це дійсно, на жаль, тільки початок. Тільки початок”, — додала вона.

Сьогодні в Бухаресті Джилл Байден також відвідала румунські школи та поспілкувалася з українськими школярами біженцями і їх родинами.

Після візиту до школи Байден коротко поговорила з журналістами перед посадкою в літак, обговоривши з ними емоційний вплив свого візиту до школи та хоробрість матерів, яких вона зустріла.

“Це було так емоційно, чи не так? Я думаю, що українці дійсно знають, що ми разом з ними”, – сказала Байден журналістам.

“Ви бачите, ці діти справді страждали”, – додала перша леді США.

Перша леді США похвалила уряд Румунії та організації з допомоги за широкий спектр гуманітарних послуг, які вони надають українським біженцям.

У межах свого чотириденного візиту до Східної Європи Перша леді США, крім того, відвідає Словаччину. У Братиславі Байден зустрінеться з працівниками посольства США, а наступного дня відправитися в Кошице та Вишне Немецке. Там вона зустрінеться з українськими біженцями та словаками, які відкрили свої домівки для сімей з України.

Додамо, візит Джилл Байден до Східної Європи відбувається у той час, коли президент Джо Байден вимагає від Конгресу виділення додаткових 33 мільярдів доларів на безпеку та економічну допомогу Україні.

Джерело

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 12 =

Translate »