10 років коми: з чого почалося нездужання дочки 49-річної Юлії Висоцької і 85-річного Андрія Кончаловського

Вибір редакції


Історія Маші Кончаловської вражаюча у дуже трагічна. У 2013 році сім’я російського режисера Андрія Кончаловського відпочивала у Франції. Одного дня Кончаловський з Висоцькою і двома неповнолітніми дітьми потрапили у ДТП, де найбільше постраждала 14-річна Маша. Дівчинку терміново госпіталізували у місцеву клініку, де за медичними показами лікарі введи дівчинку в стан штучної коми.

Чому Юлія Висоцька мовчить про свою доньку Машу Кончаловську
Сім’я Кончаловських незадовго до ДТП

Через декілька місяців спеціальними гелікоптерами з медичним обладнанням Машу Кончаловську перевезли з французької лікарні до московської приватної клініки, де вона перебуває і зараз.

За чутками, декілька років назад Маша приходила до тями і навіть почала впізнавати своїх рідних. Втім, покращення було недовгим і згодом дівчину знову були змушені ввести в стан коми.

Після ДТП Юлія Висоцька і Андрій Кончаловський прийняли рішення не давати коментарі журналістам щодо стану своєї доньки. Втім, точно відомо, що зіркове подружжя не дозволяють відключати свою доньку від апаратів штучного підтримання життєдіяльності. Висоцька і Кончаловський вірять, що рано чи пізно їхня донька все ж стане на ноги.

Варто відзначити, що Маші Кончаловській пророкували велике майбутнє. Ще в ранньому дитинстві дівчинка почала зніматися у фільмах. Так, Маша встигла засвітитися у двох кінокартинах свого батька Андрія Кончаловського. Крім того, глядачі добре пам’ятають маленьку Машу, яка час від часу з’являлася в кадрі кулінарного шоу її мами “Їмо вдома”. Дівчинка не боялася камери, була дуже харизматичною і артистичною. Маша Кончаловська, якій зараз вже 24 роки, могла стати великою артисткою та доля вирішила інакше.

Дети Андрея Кончаловского и Юлии Высоцкой
Юлія Висоцька з дітьми від Кончаловського: архівне фото

До слова, у Кончаловського і Висоцької є ще одна спільна дитина – син Петро. Хлопець вирішив не йти по стопах своїх зіркових батьків і наразі навчається на архітектора. Петро уникає публічності і дуже рідко з’являється зі своїми батьками на світських заходах.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =