Санта Дімопулос розказала, як зберегти кохання та пристрасть у стосунках

Uncategorized

Після народження донечки колишня учасниця жіночого гурту “ВІА Гра” Санта Дімопулос вирішила присвятити свій вільний час спілкуванню з шанувальниками. У своєму Instagram новоспечена матуся з радістю ділиться власним досвідом та особистими секретиками.

На цей раз співачка захотіла дати фанатам декілька порад стосовно того, як зберегти стосунки гармонійними та повними любові та пристрасті.

Зауважимо, що артистка має великий досвід в любовних справах, бо вона заміжня вже вдруге і провела непогану роботу над помилками з тих пір.

За словами Дімопулос, бути щасливою людиною досить просто. Для цього потрібно постійно розвиватися, вчитися на власних невдачах, шукати і опрацьовувати свої проблеми та не боятися дивитися правді у вічі.

А ось любовні поради від зірки звучали ще простіше. На думку Санти, кохання потребує постійної роботи над стосунками та величезного запасу терпіння.

Виконавиця підкреслила, що партнери мають підтримувати одне одного та вирішувати всі проблеми разом, а не поодинці. “Щоб зберегти любов – потрібно її вирощувати кожен день, не забувати хороше, не пам’ятати погане, прощати, дякувати, цілувати, обіймати, бути другом, піклуватися, співпереживати. Ніколи не потрібно змагатися з чоловіком в будь-чому, доводити свою перевагу і правоту. Ви партнери, не забувайте про це”,– наголосила знаменитість.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four + thirteen =

Translate »