“Я Щаслива”: Ріанна відверто розповіла про свої стосунки з саудівським мільярдером

Шоу-бізнес

31-річна барбадоська співачка Ріанна в ефектному вбранні знялася для глянцю. Зірка також зробила кілька відвертих зізнань про своє особисте життя.

З 2017 року Ріанна зустрічається з саудівським мільярдером Хассаном Джамалем. Говорити про романтичні стосунки відома співачка не любить, однак для американського Vogue вона привідкрила завісу свого особистого життя і розповіла про плани на майбутнє.

Ріанна зізналася, що перебуває в міцних відносинах з Хассаном і їй подобається, як цей роман розвивається.

«Так, я зустрічаюся. У мене унікальні відносини протягом досить довгого часу, і все йде добре, так що я щаслива », – висловилася співачка.

В інтерв’ю із зіркою Анна Вінтур поцікавилася, чи не планує Ріанна народити дитину найближчим часом. Після такого несподіваного запитання знаменитість дещо розгубилася і відповіла: “Я так не думаю, але знаю, що на все воля Божа. Однак я вже очікую масу чуток про мою вагітність після цього інтерв’ю”.

На питання про те, якого дизайнера весільної сукні Ріанна обере, коли буде виходити заміж, зірка «скромно» відповіла, що це, ймовірно, буде її колаборація з John Galliano. “Навряд чи я б стала купувати щось готове і зроблене виключно чужими руками. Я б хотіла внести свою лепту. Так що, плаття стало б результатом спільної роботи мене і Джона Гальяно. Так, він той дизайнер, якому я б довірила цю роботу”, – повідомила співачка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × two =

Translate »