...

Леся Нікітюк розказала, як обслуговувала “примхливу” Настю Каменських

Uncategorized

Популярна українська ведуча Леся Нікітюк не приховує, що до того, як стати дійсно відомою, вона працювала на багатьох посадах та виконувала найрізноманітніші вказівки.

В ефірі шоу “ЖВЛ” телезірка Леся Нікітюк зізналася, що працювала звичайним адміністратором в павільйоні вокального шоу “Голос країни”.

За словами Лесі, на цій посаді вона протрималася лише декілька перших сезонів програми, адже її не влаштовував графік. Вона працювала з самого ранку і до 11 години вечора, а іноді поверталася додому навіть пізніше. “Я носила чай Насті Каменських. Як зараз пам’ятаю, що приходжу до неї і кажу: “Настя, чай або каву?”. А вона мені відповідає: “Ой, мась, зроби мені чай”. Я принесла їй чай, а вона: “Мась, ти що, принесла мені чай без молока?”, – з образою в очах промовила телеведуча.

А ще Леся розказала про свої плани на майбутнє. Instagram-блогерка поділилася, що обов’язково хоче реалізувати себе в якості мами та дружини, але поки що такої можливості в неї немає. “Популярність лякає чоловіків та відбирає багато часу”,– пояснила Нікітюк.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − six =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.