"Не потрібно бути маріонеткою": MELOVIN торкнувся важливої теми - MusicUkraine

“Не потрібно бути маріонеткою”: MELOVIN торкнувся важливої теми

ТВ

Артист розповів, про що його нова пісня.

На концерті “Музична платформа”, який телеканал “Україна” покаже 12 жовтня о 23:00, популярний співак MELOVIN розповів про важливу тему, яка його бентежить.

За словами MELOVIN, та ситуація, яку він спостерігає в суспільстві, знайшла відображення в його творчості і, зокрема, новій пісні, яку він представить глядачам “Музичної платформи”.

“Моя нова пісня про те, що потрібно вміти говорити “ні”. Приблизно 99% людей не можуть вчасно сказати цього слова, яке, насправді, може перевернути все наше життя і змінити вас зсередини. Люди бояться, що якщо ти скажеш “ні”, то перед тобою закриються всі двері. Отже ні, так ні – не потрібно боятися, не потрібно бути маріонеткою”, – сказав MELOVIN за лаштунками “Музичної платформи”.

Співак зізнався, що сам досить часто говорить слово “ні”, не побоюючись можливих наслідків: “Я завжди говорю, якщо мені щось не подобається, тому що доводиться це робити, особливо в сфері шоу-бізнесу. Тим більше коли всі від тебе чогось чекають, що ти зробиш і погодишся, але, якщо внутрішньо ти цього не хочеш, не потрібно. Вмійте відмовляти!”

Також на “Музичній платформі” запалять популярні українські артисти – Олег Винник, Alyosha, Сергій Бабкін, Аліна Гросу, Tayanna, ALEKSEEV, Олександр Пономарьов, Gena VITER, Поліграф ШарікOFF, JERRY HEIL та ін.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 13 =