...

Тіна Кароль пояснила, чому її син живе в Англії, а не в рідній Україні

Шоу-бізнес

Українська співачка Тіна Кароль давно зарекомендувала себе, як справжню патріотку. Однак, в шанувальників й досі виникають претензії до 34-річної знаменитості через те, що її син Веніамін навчається у Великобританії, а не в рідній країні.

На це питання артистка вирішила відповісти в розмові з журналістами програми “ЖВЛ”. На думку Тіни, кожні порядні батьки мають дати своїм дітям все можливе, аби в майбутньому вони виросли успішними та щасливи людьми.

Виконавиця багато працює, щоб забезпечити сину навчання в елітній школі у Лондоні. Знаменитість не бачить нічого страшного в тому, що її нащадок мешкає далеко від рідних.

За словами Кароль, Веніамін живе в українській родині і знає про всі українські традиції. “Там він ходить в українську церкву, там він вивчив колоритну (львівську) українську мову, там він танцює гопак”,– пояснила зірка.

Тіна зізналася, що її батьки зі скепсисом віднеслися до подібного рішення, але вона знайшла підтримку в коханому чоловікові, який дав свою згоду. “Це було наперекір усім. Мені казали, що я зійшла з розуму, але я ж його не відправляла від себе назавжди. Веніамін є українцем. Він закінчить університет і повернеться сюди, щоб зробити свою батьківщину кращою”,– уточнила співачка.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.