Фіналіст “Голосу країни 9” KHAYAT презентував містичний кліп про нерозділене кохання: відео

Вибір редакції

Популярний український співак KHAYAT (Андрій Хаят) вразив прихильників особливим кліпом до пісні Osoka. Артист вирішив показати нерозділене кохання, додавши до відео фольклорних мотивів.

Відомо, що новий кліп KHAYAT створив у тандемі з представниками компанії Masterskaya. Відео з’явилось на ютуб-каналі артиста 9 жовтня та одразу ж привернуло увагу вітчизняних меломанів. Все тому, що трек Osoka став особливим у творчості KHAYAT, про що артист відверто заявив перед прем’єрою ролика.

“Пісня Osoka для мене є свого роду очищенням від усього, що зі мною відбувалося до цього і початком нового етапу в музичному житті. Симбіоз образів, злиття музики та візуальної складової – все зібралося у моїй голові, немов пазл, як тільки були готові перші шари аранжування. Було вирішено зняти відеороботу саме на цю пісню, тому що в ній я втілив той особливий спектр емоцій, який захотілося висловити не тільки музикою, але і візуально”, – розповів KHAYAT.

Автори кліпу показали нерозділене кохання, залучивши фольклорні метафори. За сюжетом, дівчина обирає не головного героя, а іншого хлопця, тому перетворюється на осоку – траву, яка здавна була символом невірності..

Дивіться кліп до пісні KHAYAT – Osoka: відео

Цікаво, що KHAYAT виступив не тільки автором слів та музики пісні Osoka. Артист, який є дипломованим дизайнером, самотужки підібрав всі образи, представлені у кліпі.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − two =

Translate »