Коли сусід – президент: Гайтана розповіла про життя поруч із Зеленським

Шоу-бізнес

Співачка зізналася, що у неї розвинулася манія переслідування.

Відома українська співачка Гайтана зовсім недавно переїхала з родиною в новий будинок. Тепер артистка живе по сусідству з президентом України.

У недавній розмові з Катею Осадчою Гайтана вперше розповіла, чи бачиться вона з Володимиром Зеленським, і як таке сусідство вплинуло на її життя. “Я впевнена, що спати можна ще спокійніше, тому що з’явилося дуже багато охорони. Я здивована, тому що мені здавалося, що буде важко проїхати і будуть затори, але нічого такого немає”, – каже співачка.

Особисто з президентом Гайтана поки ще не бачилася, але за нею точно спостерігають – впевнена співачка. “Мені здається, що він іноді стежить за мною, коли я катаюся на велосипеді. Коли я виїжджаю, то бачу, як авто бренду Mercedes-Benz з темними вікнами їде повільно за мною. Може, це вже манія або мені так хочеться в це вірити”, – зізнається вона.

А ось президентський кортеж Гайтана іноді бачить. За її словами, руху іншого транспорту авто Зеленського не заважають. “Він не ховається нікуди – це дуже круто. Кортеж можна побачити, але це невеликий кортеж – кілька машин. Водночас вони хитрі, свої машини ставлять в різних точках, тому його так не спіймаєш просто. Але мій чоловік ходить на риболовлю і каже, що він все знає. Одного разу ми полетіли в Дніпро і мій чоловік каже: “Президент в цей день теж полетів. Може якось попросиш його, щоб він нас у свій літак взяв”, – жартома згадала співачка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + three =