“У нас буде син”: Тарас Тополя заінтригував довгоочікуваним “поповненням”

Шоу-бізнес

Тополя був би не проти, якби в його родині з’явилася дівчинка.

Фронтмен гурту “Антитіла”, чоловік співачки Alyosha, батько двох синів – Тарас Тополя в ексклюзивному інтерв’ю для програми “Ранок з Україною” розповів, що чекає поповнення.

“У нас буде син – у гурту “Антитіла”, а якщо брати детальніше – у нас буде новий відеокліп, який ми вже відзняли, – поділився Тарас Тополя в ефірі каналу “Україна”. – Заінтригую, що у відео є справжні кадри із нашого сімейного архіву”.

Миле відео з дітками і навіть ексклюзивні кадри із пологового будинку. Та на реальне поповнення у родині Тарас поки що не зважується, говорить – як Бог дасть. Тим паче, артисту разом із дружиною є кому приділяти час та увагу – шестирічному Роману та трирічному Маркові.

“Я ніколи не виховував дівчинку – поки що, тому виховання двох хлопців нема з чим порівняти, але я скажу, що фізично і психологічно – це не просто, очевидно. Особливо, коли ми з Оленою гастролюючі артисти. Двадцять чотири години на добу потрібна увага, любов, турбота і, коли ми десь на гастролях, нам потрібно шукати, хто підмінить нас. Зараз це наші бабусі й дідусі, без яких ми б не впорались”, – коментує лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

Але, не дивлячись на постійні гастролі й шалені графіки, артист знаходить час для дітей і виховує їх справжніми чоловіками.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =

Translate »