...

Як виглядати яскраво і стильно восени 2019: показує Вікторія Бекхем

Мода

Вікторії Бекхем точно не загрожує осіння хандра: дружина Девіда Бекхема піднімає собі настрій за допомогою речей у соковитій палітрі.

Цієї осені 45-річна бізнесвумен Вікторія Бекхем вирішила порадувати своїх прихильників яскравими та стильними виходами.

Спочатку папараці зловили Вікторію в міжнародному аеропорту імені Джона Кеннеді. Дизайнерка виглядала розкішно, незважаючи на восьмигодинний переліт з Лондона в Нью-Йорк. На Вікторії був светр небесно-блакитного кольору, який вона заправила в класичні брюки з високою посадкою пісочного відтінку. На плечі модельєр накинула піджак в клітинку. Фінальним штрихом стали човники на невеликому каблуці лимонного кольору.

А сьогодні в Нью-Йорку зірка продемонструвала одразу два повсякденних аутфіта, в яких складно залишитися непоміченим. В обох випадках основою образів стали оригінальні чоботи-панчохи червоного і світло-синього кольорів. У першому випадку 45-річна Вікторія об’єднала їх з червоною міді-спідницею, блузкою і бузковим светром з мохеру. У другому – знаменитості сподобався червоно-блакитний джемпер і спідниця з високою талією. Доповнили стильний образ зірки масивні сонцезахисні окуляри.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.