Джамала розказала про неідеальні стосунки з чоловіком - MusicUkraine

Джамала розказала про неідеальні стосунки з чоловіком

Шоу-бізнес

За словами артистки, вона не афішувала роман з коханим, бо не хотіла привертати до нього багато уваги.

Українська співачка Джамала довгий час приховувала стосунки зі своїм чоловіком – Сеїтом-Бекіром Сулеймановим. Вперше 36-річна знаменитість вийшла на публіку з Бекіром лише після заручин. Про це вона розказала в інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”.

“Я довго не говорила про свої стосунки з Бекіром, тому що оберігала насамперед його. Мені не хотілося, щоб його про щось питали. Він це не любить”, – уточнила виконавиця.

Ймовірно, Джамала не хотіла створювати зайвих приводів для конфліктів, бо навіть після трьох років сімейного життя в неї та чоловіка виникають суперечки. Співачка зізналася, що не вважає свої стосунки з Бекіром ідеальними.

“Ми точно не ідеальні, ну точно. Це неможливо. Ми сперечаємося, але я не можу пригадати яких-небудь скандалів. Він знає мене різною, справжньою. І я йому дуже вдячна за те, що він завжди мене підтримує і знаходить підходящі слова. Я навіть дивуюся, звідки в нього така мудрість. Він для мене завжди є опорою”,- сказала зірка.

При цьому Джамала зауважила, що всіма домашніми справами займається саме Бекір, який завжди бере на себе відповідальність за родину. “Мені подобається, коли він все за мене вирішує. Що оплатити або не оплачувати. Наприклад, ЖЕК. Можна сказати, він розбирається зі всіма домашніми моментами”, – підсумувала співачка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × one =