Юрій Горбунов розказав, як змінилося його подружнє життя після народження сина

ТВ

Український ведучий та актор Юрій Горбунов вже декілька років живе подружнім життям з телеведучою Катериною Осадчею. Пара виховує спільного сина Івана, обличчя якого знаменитості приховують й досі, але це не заважає їм ділитися цікавими подробицями з особистого життя.

В інтерв’ю для видання “КП Україна” Юрій поділився, що його життя кардинально змінилося після народження дитини. На думку 49-річного шоумена, народження малюка змусило його переглянути власні погляди на життя.

“Я змінився. Коли у мене є вільний вечір, хочу провести його з дитиною, а не десь в іншому місці, як раніше ми могли. Зараз дитина на першому місці. Іноді навіть в кіно ходимо з Катею, коли Іван ляже спати, щоб не втрачати час, який можна провести з ним. Ми все намагаємося робити втрьох”, – почав ведучий.

Чоловік Осадчої зізнався, що вважає головною перевагою у своєму батьківстві саме свій вік. За його словами, це був усвідомлений крок, тому що в юності люди зазвичай дуже зайняті власними справами, а коли ти вже сформована особистість з успішною кар’єрою, то можеш більше часу приділяти дитині.

Горбунов зауважив, що у вихованні сина він виступає в ролі “гарного копа”, а от за дисципліну відповідають Катя та няня.

“Я його балую. Так, повинна бути дисципліна, але для цього є няня, для цього є іноді мама. У Каті краще виходить його укладати спати. А зі мною він хоче більше грати, бігати, тому коли Івана укладають, мене відправляють в іншу кімнату. А ось на майданчик він йде гуляти зі мною”,– пояснив ведучий.

Юрій додав, що батькам також потрібно іноді відпочивати та проводити час лише удвох, тому під час сімейних подорожей вони з дружиною завжди беруть з собою няню.

До того ж, в їхній родині не виникають різноманітні непорозуміння, бо серед них панує лише кохання та повага одне до одного.

“З близькими взагалі дуже дивно йти на якусь конфронтацію. Для чого ви тоді разом, якщо конфліктуєте ?! А в роботі іноді потрібно бути жорстким, вміти говорити “ні”, бути категоричним в якихось речах, які є принциповими”,– наголосив Горбунов.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар