Тіна Кароль, Потап, Дзідзьо і Леся Нікітюк зустрілися з президентом Зеленським

Шоу-бізнес

Глава держави обговорив питання культури з представниками шоу-бізнесу.

У п’ятницю, 18 жовтня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками культури, науки і шоу-бізнесу. Серед запрошених гостей в офісі глави держави були помічені Потап, Катерина Кухар, Ольга Сумська, Дзідзьо і навіть сьогоднішня іменинниця Леся Нікітюк.

На заході, де також був присутній міністр культури Володимир Бородянський, Зеленський говорив про підтримку української культури, про зростання індустрії, про взаємодію сфери культури і шоу-бізнесу з державою та багато іншого.

“Президент Володимир Зеленський переконаний, що діячі української культури, науки і спорту своїми досягненнями можуть сприяти не тільки популяризації України в світі, але і єднанню всіх українців, незалежно від місця їх проживання”, – йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці президента в Facebook.

На зустріч із Зеленським та Бородянським прийшли Потап, Катерина Кухар, Ольга Сумська, Дзідзьо, Тіна Кароль, Ірина Горова, Леся Нікітюк, Сергій Сивохо і багато інших.

“Сьогодні пройшла дуже цікава, перспективна і конструктивна зустріч представників культури, спорту, шоу бізнесу з Володимиром Зеленським та Володимиром Бородянським. Позначили проблеми, запропонували методи вирішення, домовилися про подальшу співпрацю і взаємодію. Майбутнє стало більш окресленим і головне з діалогом між бізнесом і владою”, – розповіла про захід Ірина Горова.

До слова, сьогоднішня іменинниця Леся Нікітюк зізналася, що вважала офіційне запрошення в офіс президента жартом. “Я подумала, звичайно, що мене розводять, тому що у мене ж день народження. Але виявилося, ні”, – розповіла в insta-сторіс ведуча.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар