22-річна кохана Леонардо Ді Капріо поставила актору ультиматум

Кіно

Лео доведеться зробити непростий вибір: розлучитися зі своїм статусом завидного холостяка або ж втратити свою молоду кохану.

Відомий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо опинився в доволі скрутній ситуації. Справа в тому, що його молода подруга – 22-річна фотомодель Каміла Морроне поставила йому ультиматум.

44-річний Ді Капріо почав зустрічатися з Камілою ще в 2017-му році. Пара вже давно практично живе разом, а цього літа відбулася визначна подія: Лео і Каміла відпочили в Італії разом зі своїми батьками. Причому, відомий актор, як стверджують очевидці, попросив благословення у батьків Морроне. Однак на цьому все затихло – тобто офіційної пропозиції від Лео так і не послідувало.

Як стверджують приятелі Ді Капріо, він робить все, щоб відтягнути рішучий момент. Тим часом Каміла, яка до недавнього часу була з актором гранично терпляча, почала втрачати терпіння.

За повідомленням видання In Touch, дівчина заявила Лео, що якщо він не зважиться на ній одружитися, вона від нього піде. І це боляче вразило Ді Капріо, адже як стверджують його приятелі, актор шалено закоханий в свою молоду подругу. Отже, тепер у нього, очевидно, просто немає іншого виходу, як зробити Морроне пропозицію руки і сердця.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар