“Не думала, що доведеться опинитися в такій ситуації”: Ані Лорак вперше прокоментувала розлучення з чоловіком

Шоу-бізнес

Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка зараз живе і працює в Росії, вперше розповіла про розставання з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу.

Співачка і бізнесмен розлучилися в січні 2019 року. У них залишилася восьмирічна донька Софія. Дівчинка живе разом з мамою в Москві, а її батько – в Києві. Знаменитість лише зараз вирішила заговорити про це. “Розлучення – це трагедія, це боляче, це сумно, це розчарування”, – сказала 41-річна артистка.

Ані Лорак зізналася, що довгий час намагалася зберегти сім’ю, тому що відчувала сильні почуття до чоловіка. “Я оптиміст, до останнього намагалася вирулити і переконувала себе, що все буде добре, все владнається. Адже багато сімей так живуть. У якийсь період коливання були. Все-таки ми прожили разом з колишнім чоловіком 14 років. Це дуже багато, ціле життя. Справжні почуття були. Коли я приймала рішення пов’язати своє життя з цією людиною, то не думала про те, що коли-небудь опинюся в такій ситуації”, – поділилася Лорак в інтерв’ю журналу OK!

Зараз у 41-річної Ані Лорак роман з продюсером Black Star 26-річним Єгором Глібом. Незважаючи на справжню гармонію у стосунках, під вінець співачка зовсім не поспішає.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар