Фаворитка “Танців з зірками” Олена Кравець зізналася, чому її донька поїхала з рідного дому

ТВ

Зірка “Кварталу 95” розповіла, що послужило причиною переїзду її доньки, і хто допоміг родині

Марія Кравець, 16-річна дочка Олени Кравець, артистки студії “Квартал 95” і “Жіночий Квартал”, вже протягом кількох місяців не живе разом з сім’єю. Під час короткого інтерв’ю на проєкті “Танці з зірками”, в якому Олена Кравець бере участь, вона згадала про те, що дочка з нею не живе.

У відео-ролику вона не стала розповідати, чому так сталося, однак у квітневому інтерв’ю актриса “Кварталу” пояснювала, що послужило цьому причиною. “Це було вимушене рішення. Наша велика сім’я була трохи обтяжена житловим питанням, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо”, – пояснила Кравець, але не стала більш детально проливати світло на ситуацію.

Одна зі знайомих сім’ї Олени Кравець знала про ситуацію і зв’язалася з нею: “Батьки однієї з подруг Маші зателефонували мені й сказали: “Лєна, ми знаємо, що є така проблема, що ви хочете вирішити це питання, а у нас є рішення. Давайте ваша донька житиме з нашою”.

Артистка поділилася тим, що спочатку вона дуже хвилювалася за Машу і те, як та буде жити одна. Однак, незабаром дівчинка продемонструвала мамі, що хвилюватися немає причин, і вона добре справляється самостійно.

Олена Кравець зізнається: “Перший час я хвилювалася, але знала, де вона, знала, що вона у безпеці, адже я упевнена в батьках подруги Маші. Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + eleven =

Translate »