Відомий білоруський репер Серьога пояснив, чому хоче отримати українське громадянство

Шоу-бізнес

Зараз у популярного співака є посвідка на проживання.

Білоруський репер Серьога давно говорив про те, що хоче отримати українське громадянство. Зараз він збирає всі необхідні документи для того, щоб стати громадянином України.

У програмі “Життя відомих людей” репер розповів, з якими труднощами зіткнувся під час оформлення українського громадянства, і пояснив, чому вирішив його отримати. Зазначимо, що зараз у Серьоги є вид на проживання, який він отримав у 2014 році. “А громадянство я зараз оформляю. Все по закону. Це цілий стос довідок я повинен зібрати. Це не так просто – стати громадянином України. Ось те, що у мене діти громадяни України – це не вважається. Те, що я п’ять років прожив. Вид на проживання у мене, не порушував закон, нерухомість – це не вважається”,- пояснив репер.

На питання, чому Серьога вирішив осісти саме в Україні, він відповів: “Мені здається, що багато людей, навіть ті, які соромляться про це говорити і ніколи цього не скажуть, з великою теплотою ставляться до цієї країни і мріяли б тут жити. Тому що найкращий варіант – це Україна. І зараз, коли нова надія, нова свобода, нова віра. Нова епоха”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар