Володимир та Олена Зеленські взяли участь в інтронізації імператора Японії: перші фото

ТВ

Президент України Володимир Зеленський та його чарівна дружина Олена стали запрошеними гостями особливої події – інтронізації імператора Японії Нарухіто. Наразі у мережі з’явились перші кадри з урочистого заходу.

Як відомо, окрім українців, на церемонії в Токіо були присутні високопосадовці з 200 держав світу. Серед запрошених гостей – представники королівських родин, зокрема, іспанські монархи Філіп VI та Летиція, британський принц Чарльз, представники монархії з Бельгії, Монако та Нідерландів. Відтак Володимир та Олена Зеленські не приховували, що для них було честю побувати на такій події.

“Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для покращення життя кожної людини”, – наголосив Володимир Зеленський.

Для особливого виходу президентське подружжя готувалось заздалегідь. Глава України постав перед високопосадовцями у класичному чорному фраку з метеликом та білій сорочці. Водночас перша леді зуміла вразити гостей ніжністю свого вбрання. Олена Зеленська красувалась у вечірній сукні жовтого кольору. Образ вона вирішила завершити взуттям на невеличких підборах та клатчем, підібраним під колір одягу.

Фото: Getty Images, Пресслужба президента

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар