Співачка Даша Астаф’єва вперше розсекретила свою вагу і параметри

ТВ

Даша Астаф’єва прийшла підтримати найважчого учасника популярного шоу.

На телеканалі СТБ відбувся показ восьмого епізоду проекту “Зважені та щасливі” із незмінними тренерами Мариною Боржемскою та Іраклієм Макацарія і ведучою Анітою Луценко. На восьмому тижні учасники знову обмінювалися партнерами. Кожна дівчина могла попрацювати з кожним чоловіком, а в кінці тижня прийняти рішення. За підсумками голосування додому поїхав найважчий учасник сезону – Коля Крицький з рожевої команди.

На ток-шоу “Зважено” учасник показав свої проміжні результати та заручився підтримкою тренера Іраклі Макацарія, оскільки Коля Крицький дав обіцянку працювати й надалі над своїм зовнішнім виглядом. Учасник зізнався, що завдяки проекту він почав змінюватися і внутрішньо. Коля прийшов на проект з вагою 223 кг, а сьогодні його вага становить 173 кг.

Підтримати Колю в студію прийшла відома співачка Даша Астаф’єва. Зірка розповіла, що дитинстві вважала себе гидким каченям і отримувала безліч образливих прізвиськ від однокласників.

Виявляється, що до 8 років у Даші не росло волосся через проблеми зі здоров’ям. Тож про популярність годі було мріяти. Даша зізналася, що її вага зараз 60-62 кг, а параметри 92-62-92.

Фото: пресс-служба СТБ

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар