Оля Полякова зізналася, на що витрачає основну частину своїх доходів

Шоу-бізнес

У студії програми “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна” Королева ночі Оля Полякова відверто зізналася, скільки грошей витрачає на сценічні наряди і чи вміє економити.

Популярна співачка Оля Полякова прийшла в студію програми “Ранок з Україною” і відверто розповіла про своє ставлення до грошей. Зірка зізналася, скільки коштів витрачає на сценічне вбрання.

“Сценічні костюми з мого шоу коштують понад 100 000 євро – це тільки мої, без балету. У нас дуже дороге шоу, тому люди іноді скаржаться, що дорогі квитки. Але розумієте, ми таке привозимо в різні міста України, що люди такого ще ніколи не бачили: і коні, і всі декорації – це все ми перевозимо фурами, а це дорого коштує, – поділилася Оля Полякова. – Дуже хотілося б, щоб наші люди стали трохи багатшими і могли дозволити собі це”.

Але, незважаючи на це, артистка зізналася, що економити вона не вміє. І хоча собі купити зірка нічого не встигає, головні витрати йдуть на будівництво.

“Економити я не вмію, але, якщо чесно, мені ніколи і нікуди витрачати гроші. Тому що я з літака стрибаю в машину, а з машини – в літак. Так і живу, – розповіла Оля Полякова. – Зараз я займаюся будівництвом. Тільки добудувала дачу і працюємо над лазнею. А ви знаєте, що таке будівництво – береш гроші і передаєш в інші руки. Тому гроші бачиш тільки в чужих руках”.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар