Епатажна співачка MARUV цієї неділі повернеться на шоу “Танці з зірками”

Шоу-бізнес

Наступний ефір популярного проекту буде містичним.

Цієї неділі о 21:00 на телеканалі “1+1” відбудеться десятий прямий ефір “Танців з зірками”. До фіналу залишилось недовго, а за кубок переможця змагаються сім пар. Боротьба за перемогу стає запеклішою, судді – більш вимогливими, а постановки націлені на те, аби учасники могли показати свою технічну підготовку в танцях.

Зірки вже не раз приміряли на себе яскраві амплуа, а темою цього ефіру стане “Містичний вечір на Геловін”, тому на паркеті з’являться номери, сповнені загадкових історій. Ведучою балкона стане епатажна артистка, цьогорічна учасниця, MARUV, яка танцювала з JAY. Ще зовсім недавно глядачі хотіли повернути її до проєкту, тому латексна діва буде зустрічати зірок на балконі й першою дізнаватиметься про оцінки суддів.

Так, найсексуальніший ведучий Даніель Салем стане перевертнем. Разом із своєю партнеркою Юлією Сахневич вони станцюють казкове танго.

Хореограф Олена Шоптенко та актор Олексій Яровенко вирішили підкорити залу нелегким квікстепом в образах графа Дракули та його леді.

Олена Кравець покаже всім, що вона теж налаштована перемагати й готова дивувати. Тому разом зі своїм партнером готується опанувати хіп-хоп, який буде схожий на ритуальний танець.

Своєю чергою, Анна Різатдінова та Олександр Прохоров вже станцювали всі основні танці бальної програми. Пара опанує надскладний вид мистецтва – балет. Гімнастка вперше позмагається за звання чорного лебедя. Чи оцінить таку сміливість суддя проєкту Катерина Кухар, глядачі дізнаються вже скоро.

Фото: прес-служба каналу 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар