"Танці з зірками": Тіна Кароль та Дан Балан вперше заспівають та станцюють разом - MusicUkraine

“Танці з зірками”: Тіна Кароль та Дан Балан вперше заспівають та станцюють разом

Шоу-бізнес

Артисти виконають дуетом нову пісню “Дороги”.

Цієї неділі о 21:00 на телеканалі “1+1” відбудеться десятий прямий ефір “Танців з зірками”, який пройде під темою “Містичний вечір на Хелловін”. Зірки будуть захоплюватимуть глядачів таємничими образами та показуватимуть на паркеті номери, сповнені загадкових історій.

Одним з головних сюрпризів вечора стане поява на проекті співака та тренера-переможця “Голосу країни-9” Dan Balan, який цього разу разом із Тіною Кароль буде підтримувати учасників перед виходом на паркет у “Голден румі”.

Під час вокального проекту шанувальники пильно стежили за тим, як між тренерами вирували пристрасті та припускали, чи є між ними почуття.

Схоже, у глядачів з’явиться ще один привід для обговорення, адже на “Танцях з зірками” вони планують заспівати дуетом. Артисти презентують ліричну композицію “Дороги”, яку Dan Balan написав спеціально для цього дуету. Крім того, Тіна Кароль та Dan Balan здивують телеглядачів ніжним вальсом, який вони вперше станцюють на паркеті шоу.

Перші кадри з репетицій до цього ефіру вже з’явилися в Мережі.

Цікаво, що співак вже готує особливий костюм до “Хелловіну” на “Танцях з зірками” та перетвориться на графа Дракулу, а от яким образом дивуватиме співачка цього разу – залишається інтригою.

Фото: прес-служба каналу “1+1”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × three =