Санта Дімопулос прокоментувала 18-річну різницю у віці з чоловіком

Uncategorized

Колишня солістка популярного гурту “ВІА Гра” та модель Санта Дімопулос народила дочку 14 вересня 2019 року від коханого чоловіка Ігора Кучеренка, за якого вийшла заміж у 2015 році. Зіркова мама прокоментувала їхню різницю у віці, відповідаючи на питання шанувальників.

Санта Дімопулос є однією з тих зірок, які перетворюють сторінки у соціальних мережах в інтерактивний блог. Співачка відкрито ділиться зі своїми фанатами подробицями того, як проходила її вагітність, народження дитини і материнство. Також знаменитість не приховує свої “лайфхаки” і розповідає їх шанувальникам.

А для кращої комунікації артистка часто відкриває рубрику “Питання-відповідь” у себе в Інстаграмі. Так, днями прихильники Санти мали змогу поставити їй питання. Одне з запитань звучало так: “Чи можливе майбутнє з чоловіком, з яким є велика різниця у віці?

“Можливо все! Інше питання, чи підходить це вам. У нас з чоловіком різниця 18 років, ми вже 7 років разом і це найщасливіші часи у моєму житті. Зрозумійте, кожному своє”,- дала відповідь молода матуся.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар