Шоумен Володимир Остапчук розлучається з дружиною Оленою після 12 років шлюбу

Шоу-бізнес

Телеведучий підтвердив розлучення з Оленою Войченко

Відомий український телеведучий та учасник шоу “Танці з зірками” Володимир Остапчук розлучається з дружиною Оленою Войченко після 12 років шлюбу. У мережі з’явився скріншот з сайту Подільського районного суду, на якому видно, що на розлучення подав саме Володимир, і зробив це три дні тому – 22 жовтня. Варто відзначити, зараз на офіційному сайті суду справу про розлучення Остапчука і Войченко відсутня.

Крім того, Володимир Остапчук та Олена Войченко підтвердили новину про розлучення виданню Viva!, при цьому причину розставання не назвали. Пара вдячна один одному за роки, проведені разом, однак зазначає, що життя непередбачуване.

“Так, це правда. Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо ніжно ​​оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей”, – коментує пара.

Зазначимо, Володимир Остапчук та Олена Войченко були одружені 12 років. Пара виховує двох дітей – дочку Емілію і сина Евана-Олександра.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 18 =