“Моя Міс Галактика”: Холостяк 9 зачарував елегантним фото з коханою

Uncategorized

Пара вирушила на конкурс краси.

Холостяк 9 Микита Добринін і його обраниця, 21-річна Дарина Квіткова буквально нерозлучні. Пара щойно повернулася з Італії, як тут же відправилася на світський захід у Києві – конкурс краси “Міс Україна-Всесвіт – 2019”, який відбувся 24 жовтня. Микита став ведучим заходу, а Даша прийшла подивитися на найкрасивіших дівчат країни в якості супутниці коханого.

Шоумен опублікував фото з другою половинкою в Instagram і ніжно звернувся до неї зі своєї сторінки. Закохані виглядали неймовірно стильно та елегантно. Микита віддав перевагу класиці – костюм, біла сорочка, “метелик” та фірмова сяюча посмішка. Його чарівна супутниця також дотрималась дрес-коду – Даша прийшла у вишуканій сукні з відкритими плечима, доповнила вечірній образ аксесуарами – довгими сережками і вишуканою підвіскою на ланцюжку.

Микита обійняв кохану за талію і зізнався, що зазвичай відчуває хвилювання перед відповідальними заходами, але з появою поруч другої половинки це проходить.

“Веду конкурс” Міс Україна – Всесвіт – 2019″. Зазвичай трохи хвилююся перед такими масштабними івентами, але не сьогодні: зі мною моя Міс Галактика”, – написав він.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар