“Я хотіла побачити, як ростуть мої діти”, – Анджеліна Джолі розповіла, чому видалила груди

Шоу-бізнес

Анджеліна Джолі приголомшила відвертою розповіддю про видалення грудей. Вона зачепила цю тему в написаному есе для іноземного видання, оскільки жовтень – міжнародний місяць боротьби з раком молочної залози. Аби передбачити захворювання, до якого вона мала схильність, вона вирішила попрощатися з грудьми.

У 2013 році мережу накрила хвиля новин, у яких зазначалося, що Анджеліна Джолі видалила груди. На таку операцію вона наважилася, аби знизити ризик ймовірної появи раку у її житті. Про рішучий вчинок зірка “Лари Крофт” розповіла у своєму есе для видання Time.

У відвертій розповіді Джолі можна прочитати про сімейний анамнез і те, чому вона не зволікала з видаленням молочної залози.

“Моя мати боролася з раком майже 10 років. Коли я стояла в коридорі лікарні і чекала, поки її тіло віддадуть на кремацію, лікарка сказала, що пообіцяла моїй матері проінформувати мене про мою ситуацію. Я здала ДНК-тест, він виявив наявність гена BRCA1, який визначає схильність до раку”,– зізналася ексдружина Бреда Пітта.

Після цього вона додала, що, якщо в більшості жінок ризик на захворювання раком грудей становить 13%, то в неї ймовірність виникнення онкології у молочній залозі сягав 87%, а у яєчниках – 50%. Тому їй видалили всі схильні до захворювання органи, знизивши ризик розвитку хвороби.

“Я просто відчуваю, що прийняла рішення, яке підвищить мої шанси залишитися тут, щоб побачити, як мої діти стануть дорослими, і зустріти онуків. Я сподіваюся присвятити їм стільки років свого життя, скільки в моїх силах. Я живу без мами більше, ніж 10 років. Вона змогла побачити тільки кількох своїх онуків і була занадто хвора, щоб гратися з ними. Моя мати боролася з хворобою 10 років і дожила до 56 років, а моя бабуся – до 45”,– зізналася Анджеліна Джолі про хворобу рідних.

Проте акторка також зазначила, що генетика не єдиний фактор, який впливає на здоров’я жінок. Значну роль у появі хвороби відіграють стреси, психологічні муки, тривожність, сексуальне та домашнє насильство, дискримінація, а також погане харчування. Тому Джолі заявила, що жодна жінка не повинна миритися з тиском та переживаннями, які негативно впливають на її здоров’я.

Фото: Rexfeatures, Getty Images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар