“Які ж гарні”: Слава з НеАнгелів зворушила ніжним фото з мамою

Uncategorized

Співачка розповіла про свій насичений день.

Слава Камінська нещодавно налякала своїх шанувальників, поділившись знімками, на яких вона лежить під крапельницею. Як виявилося, на гастролях у співачки виникли серйозні проблеми з горлом і лише завдяки допомозі лікарів вона змогла вийти на сцену.

Незважаючи на нездужання, артистка продовжує вести активне життя і встигає дуже багато зробити – на своїй сторінці в Instagram вона показала і розповіла, як пройшов її день. Слава повідомила, що знялася у фотосесії для журналу разом зі своєю мамою – і продемонструвала пару кадрів.

На спільному фото виконавиця в чорному вбранні лежить на килимі, а її мама сидить поруч і ніжно поклала руку на спину дочки. Обидві жінки щасливо посміхаються і виглядають просто приголомшливо.

На іншому кадрі Камінська зображена одна. Співачка в чорній міні-сукні на бретельках сидить серед затишних декорацій, закинувши ногу на ногу і дивлячись у бік від камери.

Далі вона показала ще кілька моментів свого дня, серед яких також і певна процедура для краси і схуднення.За словами артистки, вона – безсмертний поні.

“Я безсмертний поні. Сьогодні здається встигла все. Знялася для журналу з маман, з’їздила на консультацію до лікаря, заскочила на роботу, забрала картку в банку, привнесла трохи нісенітниці у вечірньому ефірі люкс фм, побувала на Арт проекті, доповзла до процедур, які мене повинні схуднути і натопталась шаурми. У мене просто не було вибору, тепер зі спокійною душею їду додому хворіти. доброї ночі”, – поділилася зірка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар