Шоумен Володимир Остапчук вперше прокоментував своє розлучення з дружиною Оленою - MusicUkraine

Шоумен Володимир Остапчук вперше прокоментував своє розлучення з дружиною Оленою

Шоу-бізнес

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною Оленою, ситуацію він прокоментував в соціальних мережах.

Фаворит “Танців з зірками-2019” Володимир Остапчук, як стало відомо раніше, розлучається з дружиною Оленою Войченко після 12 років шлюбу. Пара не приховувала звістки про розлучення – Володимир і Олена обидва написали пости на своїх Instagram-сторінках. Останній пост Володимир опублікував 27 жовтня.

Остапчук поділився тим, що завжди боявся невідомості: “Особливо у світлі останніх подій. Головний урок, який я виніс на сьогодні – це цінувати життєвий досвід. Я шалено вдячний і щасливий за ті 15 років, які були у нас з Оленою”.

Володимир висловлюється про дружину Олену хорошими словами, говорить, що вона завжди надавала йому необхідну підтримку і була поруч: “Як я говорив раніше, підтримка, любов і жіночне, але міцне плече — весь цей час допомагали мені впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Спасибі за мудрість і терпіння. Але прийшов час йти далі по-новому”.

Розлучення Остапчука з дружиною вже офіційно підтвердили в його прес-службі. Відомо, що заяву на розлучення подав сам Володимир. Фанати Остапчука підозрювали, що у сім’ї стався розлад, тому що останні півтора місяця він перестав викладати на сторінку в соціальній мережі фото з дружиною – нові знімки з’являлися тільки з партнеркою по “Танцями з зірками” Ілоною Гвоздьовою і дітьми. Дружина Остапчука теж перестала публікувати спільні знімки.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + eight =