Дан Балан зачарував мережу романтичними знімками з Тіною Кароль

Шоу-бізнес

Знаменитий молдовський співак Дан Балан став запрошеним гостем 10 випуску “Танці з зірками 2019”. У прямому ефірі він не тільки допомагав Тіні Кароль оголошувати зіркові пари, але й виступив із нею в неочікуваному дуеті. Вже після випуску Дан Балан показав романтичні знімки зі своєю колегою, які зачарували його прихильників.

На інстаграм-сторінці Дан Балан опублікував кілька романтичних кадрів, зроблених під час прямого ефіру “Танці з зірками 2019”. Випуск проєкту був присвячений Геловіну, тому перед глядачами вони постали в образах ангела та Дракули.

Дан Балан і Тіна Кароль спільно з учасниками шоу відкрили 10 випуск запальною містичною постановкою. Окрім цього, співаки в дуеті заспівали ліричну композицію “Домой”, яку талановитий молдовський композитор і вокаліст написав спеціально для цього вечора. Під час презентації треку Тіна і Дан виглядали як пара та не приховували ніжності один до одного. Тому й фото артиста були дуже романтичними.

“Ще раз заспівай зі мною в нашому дивному дуеті… Привид опери тут… Всередині вашого розуму”,– загадково написав Дан Балан.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар