“Кожному своє”: Санта Дімопулос розповіла, чи був її чоловік поруч під час пологів

Uncategorized

Співачка звернулася до жінок, які планують партнерські пологи. Санта порадила майбутнім мамам не змушувати своїх чоловіків бути присутніми при народженні дітей.

32-річна співачка Санта Дімопулос 14 вересня народила дочку, яку назвали Софією. Дитина колишньої солістки гурту “ВІА Гра” з’явилася на світ в Монако.

Чоловік співачки, бізнесмен Ігор Кучеренко, був в палаті пологового будинку при появі доньки на світ. Санта заявила, що на це зможуть зважитися не всі пари, так як “кожному своє”.

Тим, хто все ж замислюється про партнерські пологи, зірка вирішила дати кілька порад. “Чоловік повинен сам усвідомлено хотіти і проявляти бажання бути присутнім при народженні дитини. І не тому що ви на нього тиснули, просили або, взагалі, шантажували”, – написала зірка на своїй сторінці в Instagram.

За словами Санти, якщо чоловік все ж зважився бути присутнім на пологах, то він повинен не заважати, а допомагати – спілкуватися з лікарями і персоналом, робити дружині масаж, тримати її за руку, гладити або просто бути поруч.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар