Поряд з Каньє Вестом і Селеною Гомес: хіт Насті Каменських потрапив до рекомендацій Shazam

Шоу-бізнес

Кліп до нової пісні Насті Каменських Elefante стрімко підкорив мережу. Та й сам трек відзначився чималим успіхом: його можна побачити у списку рекомендацій Shazam поряд із хітами таких знаменитих артистів, як Каньє Вест і Селена Гомес.

Відомо, що прем’єра кліпу Elefante від Насті Каменських відбулась у п’ятницю, 25 жовтня. Всього за кілька днів ролик зібрав понад 4 мільйони переглядів та став лідером на українському ютубі. Такий успіх кліпу був прогнозованим, адже на зйомках Настя Каменських приміряла сексуальні вбрання.

Однак і сам трек відзначився чималим успіхом у світі. Пісня Насті Каменських Elefante увійшла до добірки Apple Music USA “Shazam Recommends: The Best New Music”.

“Для мене це дуже неочікувано і настільки надихає, що складно описати це словами. Попри те, що я зараз перебуваю у Мексиці, на іншому кінці планети, відчуваю підтримку кожного слухача, за що дуже вдячна. Я щаслива!”, – поділилась Настя Каменських.

За словами артистки, пісня Elefante гармонійно поєднала українські мотиви та запальні латиноамериканські ритми. Кліп до такого особливого треку в кар’єрі Насті Каменських допомагає глядачам поринути у світ магічних створінь та неймовірних метаморфоз. Презентували ролик та пісню не тільки в Україні, але й за кордоном. Зокрема, композиція зазвучала у ранковій передачі Despierta America на іспанському телеканалі Univision.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар