Леся Нікітюк засвітила апетитні форми в купальнику на відпочинку в Египті

Шоу-бізнес

Ведуча насолоджується відпочинком на Червоному морі

Леся Нікітюк нещодавно відсвяткувала день народження – ведучій виповнилося 32 роки, в честь чого вона влаштувала гучну вечірку у Києві, де навіть вразила гостей пристрасним поцілунком з Олею Поляковою. Після чого артистка презентувала свій новий тревел-проект про подорожі по Україні “LeМаршрутка” і зі спокійною совістю поїхала в невелику відпустку в жаркий Єгипет.

Там Леді Ле продовжує відзначати своє свято, насолоджуючись смачною їжею, теплою погодою і ласкавим Червоним морем. Леся з задоволенням вивчає підводний світ коралових рифів і засмагає на березі, не упускаючи випадку похвалитися своїми формами в купальнику.

Зірка поділилася новим гарячим кадром на своїй сторінці в Instagram, на якому вона приймає сонячні ванни на шезлонгу. На ведучій – ефектне зелене мікробікіні, розшите паєтками. Доповнюють розслаблений пляжний лук розпущене волосся і круглі сонцезахисні окуляри, а спокуслива поза дозволяє помилуватися на апетитні вигини фігури Нікітюк.

“Якщо ви сучасна людина, то напевно пашете як кінь!!! Я ТАК!!! Пахайте на здоров’я, але і не забувайте відпочивати і довіряти свій відпочинок перевіреним і гарним компаніям”, – порадила теледіва підписникам.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар