“У нас не дуже добре складаються відносини”: Олена Вінницька живе окремо від чоловіка

Шоу-бізнес

Співачка називає їх союз “неправильним”

Відома співачка і ведуча програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна” Олена Вінницька вперше розповіла про непрості стосунки з чоловіком. У великому інтерв’ю журналу “Отдохни” зірка зізналася, як будувалися її відносини з чоловіком і продюсером Сергієм Большим.

“У нашій із Сергієм історії закоханість була з його боку. Коли я стала з ним зустрічатися, я просто йому повірила. Не була в нього закохана. Залицяючись, він всіляко завойовував мою довіру. У мене включилася мудрість. Хоча яка мудрість у 18 років? Але я подумала: чому б не спробувати? І полюбила його вже у ході життя. Він весь час доводив, що його можна полюбити, що він гідний цього, що він не образить, що буде вірним другом. І моя любов до нього прийшла трошки пізніше”, – сказала Олена Вінницька.

За словами телеведучої, вони з чоловіком вже кілька років живуть окремо. Артистка називає союз “неправильним”, але сподівається на краще.

“У нас був період, коли ми розлучалися, не жили разом два з половиною роки. Я не хотіла говорити про це… Зараз у нас не дуже добре складаються відносини. Ми близькі люди. 25 років не викреслити. Але мова не йде просто про відносини чоловіка і жінки. Як би не склалося, ми все одно будемо далі спілкуватися і підтримувати один одного. Так, це неправильний союз, але ми спробували знайти такий формат, який не буде нас травмувати. Я не вірю в ідеальні стосунки. Звичайно, хотілося б напередодні ювілею відчути щось більше”,- розповіла ведуча програми “Зірковий шлях”.

Незважаючи ні на що, Вінницька продовжує спілкуватися і співпрацювати з Сергієм Большим. Артистка зізнається, вони весь час на зв’язку – підтримують дружні відносини і піклуються одне про одного. У творчому ж плані співачка збирається залишити все, як є.

“Ми просто не живемо разом. Сергій їде до себе в квартиру, я залишаюся в будинку. При цьому кожен день ми телефонуємо один одному. Він захворів, сопливить, а я лікую його по телефону. Питаю, чи поміряв температуру. Ми завжди на зв’язку. Він продовжує бути моїм продюсером. Вирішує концертні питання. Є артисти, які все звалюють на себе, а я хочу залишатися жінкою”,-додала Вінницька.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар