...

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко зізналися, чи спілкуються після розлучення

Шоу-бізнес

Зараз колишнє подружжя змагаються один з одним в одному проекті

Зараз Олена Шоптенко – щаслива дружина і мати. У 2016 році вона вийшла заміж за Олексія Іванова, а в червні 2018 року народила синочка. Однак це другий шлюб танцівниці – з 2013 по 2016 рік вона була одружена з колегою по цеху Дмитром Дікусаром. Зараз екс-подружжя беруть участь у шоу Танці з зірками 2019, де змагаються один з одним в різних парах. В інтерв’ю “Світському життю” Олена розповіла, які зараз між ними з колишнім чоловіком склалися відносини.

За словами хореографа, вони змогли зберегти непогане спілкування і навіть допомагають один одному.

“Ми дуже довго працювали разом, ми знаємо всі фішки один одного, хореографію, і коли хтось із нас, наприклад Діма, бачить якусь підтримку, він каже: “О, Олено, я це знаю, це твоя улюблена”. У нас дуже хороші стосунки, ми дружимо, ми допомагаємо один одному. І якщо говорити про конкуренцію, то навпаки, я розумію, що у мене на одного конкурента менше”, – зізналася Шоптенко і додала, що хотіла б разом з Дікусаром та його партнеркою Вікторією Булітко зустрітися у фіналі шоу.

Не забула вона і похвалити професіоналізм екс-чоловіка. “Я знаю краще, ніж всі, що Діма дуже крутий, суперпрофесіонал, він дуже талановитий хореограф і дуже класний режисер. Те, що він танцює в цьому сезоні, це тільки виграш для глядача, тому що його постановки дуже класні”, – зазначила Олена.

“Я вдячний Альоні за кожен день, тільки добрі почуття”, – додав Дмитро.

Фото: karavan.ua

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.