Топ-5 доступних продуктів, які є найбільш небезпечними для здоров’я

Здоров'я

Дешеві ковбаси і сосиски, напівфабрикати, тверді сири, рибні консерви і солодощі увійшли у топ найнебезпечніших продуктів.

Нікого вже не здивуєш, що замість м’яса у дешевій ковбасі – небезпечна маса з дешевих відходів. У напівфабрикатах: заморожених пельменях, варениках, млинцях містяться трансжири і фосфати.

Технологи стверджують: за низькою ціною може бути тільки сирний продукт, в якому нуль молока, зате повно небезпечних трансжирів, а точніше, звичайного маргарину. Споживання таких “сирів” може привести до печії, хвороб серцево-судинної системи і не тільки. Для здешевлення сирних продуктів замість молочного жиру додають пальмову олію, рафіновану, яка провокує ракові пухлини.

Дешеві зразки рибних консервів небезпечні тим, що важкі метали з банки можуть потрапити в саму рибу. А “акційні” консерви, у яких закінчується термін зберігання, а тому і реалізується за безцінь, можуть викликати ботулізм, смертельну хворобу, яка лікується тільки в стаціонарі лікарні.

Всі дешеві солодощі – з використанням пальмової, кокосової олії замість вершкового масла, штучних барвників. Вони викликають гіпертонічні хвороби, ожиріння, призводять до цирозу печінки, запалення підшлункової залози.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар