Телеведуча, якій приписують роман з Іраклі Макацарія, прокоментувала їхні відносини

ТВ

Іванна Онофрійчук розставила всі крапки над “і”

Українська модель, актриса і ведуча шоу “Без краватки” на НЛО TV Іванна Онуфрійчук часто з’являється на публіці як супутниця грузинського красеня Іраклі Макацарія. Що пов’язує їх насправді – роман чи дружба?

Ексклюзивно для Сьогодні.Lifestyle Іванна Онуфрійчук прокоментувала стосунки з шоуменом.

Іванно, розкажи, які у вас відносини з Іраклі Макацарія?

Останнім часом преса просто атакує мене цими питаннями. Всі, кому цікаво: у нас виключно дружні стосунки. Так, ми часто буваємо в одних і тих же спільних компаніях і на світських раутах. Намагаємося підтримувати одне одного в справах, якими займаємося. Це абсолютно нормально, так роблять усі.

Як ви познайомилися?

Познайомилися з Іраклі, коли команда запросила його на зйомки мого шоу “Без краватки”. Нам надійшло багато листів від глядачів із проханням запросити саме його в програму. Тоді ми познайомилися. Він одразу видався мені вихованою і скромною людиною. Так сталося, що у нас обох пристрасть до танців, так ми й почали бачитися на різних танцювальних заходах і в компаніях спільних друзів. Нам часто приписують роман, сподіваюся, після цього коментаря шквал запитань трохи вщухне.

Значить, ваше серце належить комусь іншому?

Я завжди максимально відкрита з пресою, але щось повинно залишатися для себе. Я щаслива в тому статусі, в якому зараз перебуваю. Дуже довго йшла до тих досягнень, про які мріяла з дитинства. Так, у мене багато шанувальників, але я перебірлива і вірю в справжню любов, яка проходить випробування часом і вчинками. Тому, як тільки з’явиться така людина, я вам про це повідомлю, а Іраклі просто хороший друг.

Фото: пресс-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар