Тоня Матвієнко вразила мережу дорогим подарунком для її 21-річної доньки: фото - MusicUkraine

Тоня Матвієнко вразила мережу дорогим подарунком для її 21-річної доньки: фото

Uncategorized

Українська співачка Тоня Матвієнко вирішила зробити сюрприз для свого первістка. На 21-ий день народження Уляни вона придбала автомобіль, на якому дівчина буде їздити вулицями столиці.

Відповідний знімок Тоня Матвієнко розмістила на офіційній Інстаграм-сторінці. Співачка зізналась, що 6 листопада її донька від перших стосунків святкує 21-річчя. В такий день зіркова матуся вирішила публічно привітати іменинницю зі святом та показати прихильникам дорогий подарунок, який вона придбала для первістка.

“Сьогодні тобі 21, моє дитя. Ти перейшла у повнолітнє життя. Але для мене ти завжди будеш маленькою. Я хочу, щоб ти була щаслива, ніколи не переживала через дрібниці. Перетворюй все в радість, готуйся до прекрасного. А я завжди поруч”,– зворушливо написала Тоня Матвієнко.

На знімку, який опублікувала артистка, її донька Уляна постала у новій машині Smart. Капот машини Тоня Матвієнко прикрасила гербом, а до дверцят прикріпила святкові кульки.

Які ще сюрпризи очікують на Уляну Матвієнко – поки невідомо, однак у мережі припустили, що головна мрія дівчини вже здійснилась.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 5 =