“Хотіли показати кохання”: Леді Гага розповіла про свої стосунки з Бредлі Купером

Шоу-бізнес

За словами зірки, романтичні почуття з колишнім коханим Ірини Шейк були добре зрежисовані

33-річна американська співачка та актриса Леді Гага днями дала відверте інтерв’ю журналу Elle. Артистка зустрілася з популярною телеведучою Опрою Вінфрі, яку видання запросило в якості журналіста для нового інтерв’ю зі співачкою.

Знаменитості почали свою розмову з головної теми останніх місяців – відносин Леді Гаги з її партнером у фільмі “Зірка народилась” Бредлі Купером.

Американська телеведуча відмітила, що між екранною парою були помітні загравання і в реальному житті. Співачка, в свою чергу, запевнила Опру Вінфрі, що її “роман” з популярним голлівудським актором був добре зрежисований.

“Я знаю, що люди хотіли вірити в наші стосунки, а преса просто збожеволіла. Так, ми створили любовну історію в нашому фільмі, і ми просто підтримували ці образи наших героїв. Нам подобалося робити вигляд, що між нами є справжнє сильне почуття. Ми також хотіли показати кохання під час спільних виступів. Але, повірте, всі ці погляди і загравання на камеру – це добре поставлений номер”, – прокоментувала епатажна співачка.

Також Леді Гага розповіла, що була дуже здивована, який галас підняли в ЗМІ. “Ми були просто приголомшені, скільки всього придумала жовта преса. Мені Бредлі зізнався, що, якби у нього були до мене романтичні почуття, він би соромився демонструвати це на публіці. Але ж ми розіграли любов саме на глядача”, – сказала артистка.

Фото: Elle, Rex/Fotodom

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар