Схудла і в синцях: Леся Нікітюк поскаржилася на недоліки професії - MusicUkraine

Схудла і в синцях: Леся Нікітюк поскаржилася на недоліки професії

Uncategorized

Телеведуча навіть показала свої “виробничі травми”

Леся Нікітюк – справжній приклад невтомності та оптимізму. Ведуча ні дня не сидить на місці і постійно зайнята в якихось зйомках, встигаючи при цьому підтримувати себе у формі і захоплювати своїми ефектними і відвертими нарядами. Однак останні місяці видалися для “Леді Ле” нелегкими – вона була зайнята відразу в декількох проектах, що не пройшло для дівчини безслідно.

На своїй сторінці в Instagram Леся поскаржилася на недоліки професії – за словами теледіви, вона схудла, а також отримала “виробничі травми”. Нікітюк також показала фото, на якому вона виглядає дуже втомленою – артистка в шортах і квітчастому топі сидить на диванчику в кафе, закинувши ногу на ногу.

А на наступних кадрах вона ближче показала синці та рани на своїх ногах, які отримала на зйомках.

“10 знімальних днів пролетіло…Помітно. А це вже 5й проект за 5й місяць) Я жінка робота Бендера чи шо?!? За 10 днів завдяки харчуванню ( 1500 кК. у день) в мене -2 кг, крепатура болить (бо я ше примудрялася робити випади), ноги в синцях від падінь на майданчику під час конкурсів (гортаємо фото). Але я радію що крім студійних проектів #хтоЗверху #хтопротиблондинок є мій особистий #ЛеМаршрутка (наша гордість, наша рідненька Україна) За день на ютюбі проект подивилося 60 000 чоловік, а це означає, що ми на правильному шляху і потрібно знімати далі!” – поділилася своїми емоціями ведуча.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 2 =