...

Надя Дорофєєва розповіла, чому у неї з Позитивом не склалися романтичні стосунки

Шоу-бізнес

Гостею шоу СЛАВА+, яке щотижня виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ, стала популярна співачка, солістка гурту “Время и Стекло” Надя Дорофєєва. Про романтичні стосунки зі своїм колегою по сцені Позитивом, дізнайся разом з нами.

Під час відвертої бесіди зі Славою Дьоміним відома артистка зізналася, чому у них із Позитивом так і не склалися романтичні стосунки. За словами Наді, при першій зустрічі вони сподобалися один одному, але між творчою парою було багато образ.

“По-перше, коли ми починали проект, ми думали тільки про кар’єру. По-друге, у кожного з нас були стосунки, а по-третє, ми абсолютно різні з Позитивом. Зараз, звичайно, ми вже навчилися миритися з усіма штуками один одного, але тоді … Нам знадобилося 4 роки, щоб змиритися з нашими індивідуальностями, полюбити один одного, як партнерів”,- розповіла Дорофєєва.

Як зауважила співачка, сварок між нею та Позитивом було багато і вони були не тільки через роботу, але і через те, що було поза нею.

“Це автобус, це сон, який був порушений регулярно, тому що Льоша любив до ранку висіти в автобусі, а я хотіла спати … Я дуже сильно ображалася на нього через це, тому були б там відносини, то були б одні образи”,- підкреслила Надя.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.