...

Молода матуся Світлана Тарабарова вперше показала обличчя свого сина Івана

Uncategorized

Популярна українська співачка Світлана Тарабарова замилувала мережу ніжним знімком зі своїм сином 1-річним Іваном. На кадрі вона вперше показала обличчя нащадка

10 вересня Світлана Тарабарова відсвяткувала перший день народження свого первістка. Підписники її блогу очікували, що саме в цей день вона опублікує знімок з нащадком, на якому буде видно його обличчя. Однак артистка не виправдала сподівань, обравши знімок, де малюк обернений спиною.

Однак минув рівно місяць, як Світлана Тарабарова таки показала кадр, який допоміг прихильникам уявити, як же виглядає її маленький Іван. Перед камерою зіркова матуся постала поряд з дитиною, ніжно притуляючи його до себе. Фото вона зробила під час прогулянки Києвом, а позаду артистки виднілась чудова панорама з Андріївського узвозу. “Щастя мені усміхається вранці. Щічки і ямочки, як у казці. Очі татові в нього – так!”,– підписала чарівне фото Світлана Тарабарова.

У дописі вона зізналась, що ці слова вона взяла із пісні “Добре серце”, яку присвятила сину ще до його народження. За словами Світлани Тарабарової, фрагмент треку став пророчим, адже маленький Іван дуже подібний до свого батька. Наразі прихильники не можуть це перевірити, бо обличчя хлопчика артистка поки не показувала повністю.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 1 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.