“Стала прикладом”: Кухар емоційно прокоментувала виліт Кравець з “Танців з зірками 2019”

ТВ

Суддя шоу зізналася, чому не змогла стримати сліз в кінці ефіру

Результати дванадцятого прямого ефіру шоу “Танці з зірками 2019” не на жарт сколихнули мережу. Пара Олени Кравець і Макса Леонова покинула проект, що викликало масу обговорень і суперечок. Висловитися з цього приводу вирішила суддя проекту, українська прима-балерина Катерина Кухар.

На сторінці в Instagram вона опублікувала розгорнутий пост-звернення до шоувумен і поділилася своїми емоціями після чвертьфіналу шоу. Від Катерини не змогло сховатися те, з яким задоволенням і ентузіазмом Олена виходила на паркет і виконувала кожен номер. Вона також зазначила, що партнер зірки всіляко підтримував її і допоміг розкритися з нової сторони.

“Як сумно раптом стало мені в кінці ефіру….. Адже для всіх нас Танці з зірками — не просто проект….. Це наша маленька держава і наша велика родина….. Олена Кравець, Оленка, за ці 12 ефірів ти так по-особливому розкрилася… (впевнена, що і сама того не очікуючи). Ти нам показала себе такою яскравою і різноманітною….. Я бачила, як світилися від щастя твої очі в танці, яким прекрасним прикладом і мотиватором ти стала для багатьох людей. Це — найцінніший дар. Макс Леонов, Макс, ти приголомшливий партнер і я шкодую, що не встигла сказати цього. У тому, що Олена “жила”, “світилася” й “літала” в танці — величезна твоя заслуга і це в черговий раз свідчить про твій високий професіоналізм!” – вважає прима-балерина.

Вона також пояснила, чому не стримала емоцій і розплакалася в кінці ефіру. Катерина поділилася своїми роздумами про те, що проект дає учасникам і який цінний життєвий досвід вони виносять.

“Мене багато запитали, чому в кінці ефіру я плакала… Скажу вам чесно, я кожен раз щиро співпереживаю, коли бачу щирі сльози на очах учасників, кожен раз переживаю разом з ними…. Їх емоції показують, наскільки кожен з артистів серйозно ставиться до цього неймовірного і нового досвіду… Мені так хочеться, щоб на місці сліз були посмішки, а якщо й присутні сльози, тоді тільки від радості і від усіх пережитих неймовірних емоцій! Адже кожен з нас знаходить нових друзів, нові можливості, радісні і незабутні спогади, новий, цінний багаж досвіду і знань. Творити і примножувати красу: ось те, чого нам всім в житті потрібно навчитися…” – написала Кухар.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар