Селена Гомес зізналась, через яку важку хворобу ніяк не може схуднути

Шоу-бізнес

Через прийом певних ліків вага співачки періодично збільшується, що відразу ж помічають коментатори в соціальних мережах

27-річна популярна американська співачка Селена Гомес розповіла, що має безліч проблем зі здоров’ям. Селена хворіє на вовчак, страждає підвищеним тиском і нирковою недостатністю. Через це вага знаменитості часто буває нестабільною.

“Вовчак безпосередньо не впливає на набір зайвих кілограмів, проте комбінація всіх інших факторів впливає. Є ліки, які я повинна приймати все життя. Вага може змінюватися щомісяця”, – розповіла популярна співачка.

Після того, як Селена почала викладати фото, на яких були помітні зміни в її фігурі, вона стала мішенню хейтерів.

“Я вперше зіткнулася з бодішеймінгом після того, як моя вага стала коливатися. Люди почали нападати на мене з приводу цього. Я не хотіла жити”, – зізналася дівчина.

Співачка змогла винести з цього сумний досвід: не варто ділитися в соціальних мережах всім підряд. “Тепер я не хочу розкривати перед усіма душу і знати, що інші говорять про це”, – заявила Селена.

Незважаючи на бодішеймінг, зірка намагається в своєму житті дотримуватися правила “Стався до інших людей так, як ти хотіла б, щоб вони ставилися до тебе”. “Найголовніший урок, який я повинна була винести з усього цього, – це вміти прощати людей, які заподіяли мені біль. Треба вміти співчувати їм”, – підсумувала зірка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар