12 років потому: якими стали двійнята Ковальови зі “Сватів” – хлопчику вже 19, а дівчинці 20

Вибір редакції


Серіал “Свати” подарував шалену популярність молодим акторам, які зіграли дітей. Анна Кошмал зараз одна з найвідоміших актрис нового українського кіно, з кар’єрою також пощастило двійнятам Ковальовим. Сьогодні вони вже дорослі, а коли почали зніматися, їм було всього 7 і 8 років.

Віка та Микита Ковальові – молодші сестра та брат Жені Ковальової, онуки Івана та Валентини Будько та Ольги та Юрія Ковальових. Двійнята народились у другому сезоні. З’явилися як повноцінні персонажі у п’ятому сезоні.

Актриса, яка виконала роль Віки Анна Поліщук потрапила в серіал випадково. Вона приймала участь у виставі своєї театральної школи, серед глядачів був кастинг-директор “Квартал 95”. Йому сподобалась харизматична Аня, тому її запросили на проби у кіно. Коли батькам дівчинки зателефонували та повідомили, що дочка пройшла кастинг на роль у серіалі “Свати”, ті повірили не одразу.

Якими стали двійнята Ковальови зі Сватів 12 років потому
Якими стали двійнята Ковальови зі Сватів 12 років потому

Серіальний брат Анни Поліщук, Костянтин Чорнокрилюк на пів року молодший. На роль Микити Ковальова претендували багато дітей-акторів, але після затвердження Ані творці проєкту почали шукати хлопчика, який буде схожий на неї зовні. Чорнокрилюк підійшов за всіма параметрами і глядачі ще довго не могли повірити, що між ним та Анею немає рідства.

Спочатку Кості було важко розкритися перед камерою, але незабаром він подолав сором і зумів вжитися в образ Микити, який виявився близьким йому за характером. Козирем маленького артиста стала гарна пам’ять, завдяки якій він легко запам’ятовував репліки та не затримував знімальну групу.

Якими стали двійнята Ковальови зі Сватів 12 років потому
Якими стали двійнята Ковальови зі Сватів 12 років потому

Зараз Анні Поліщук 20 років, а Костянтину Чорнокрилюку 19 років. Діти виросли і перетворились у справжніх красенів. Від малюків, які так полюбилися фанатам не залишилось і сліду.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − nine =