“Він належить іншим”: Альбіна Джанабаєва розповіла, до кого ревнує Валерія Меладзе

Шоу-бізнес

Колишня учасниця популярного жіночого гурту “ВІА Гра” Альбіна Джанабаєва емоційно висловилася про відносини з чоловіком Валерієм Меладзе. Співачка зазначила, що поряд з її коханим часто знаходиться величезна кількість жінок.

Альбіна Джанабаєва та Валерій Меладзе намагаються приховувати своє особисте життя та рідко публікують в соцмережах фото спільних дітей – 5-річного Луки і 15-річного Костянтина.

Однак нещодавно співачка вирішила розповісти про те, як складається її подружнє життя з популярним виконавцем. Альбіна змирилася з тим, що Меладзе постійно знаходиться в центрі уваги. Валерія оточує безліч представниць протилежної статі.

“Мене якось запитали, чи ревную я Валерія, коли він на сцені. І я стала згадувати, як сиджу в залі під час концерту: навколо величезна кількість людей, жінок. На сцені він належить іншим, глядачам, а далі ми все для себе вирішили”, – пояснила Джанабаєва.

Артистка намагається підтримувати вогонь у стосунках. Альбіна робить Валерію незвичайні подарунки, висловлює готовність до спонтанних романтичним вчинків. Співачка намагається якомога більше часу проводити з коханим, незважаючи на щільний робочий графік.

“Люди повинні знаходити час тільки для двох. Це чудово переналаштовує, зближує. І ми намагаємося у повсякденній суєті знаходити цей час”, – зазначила Джанабаєва.

Фото: PersonaStars

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар