“Це жах”: Оля Полякова розповіла, чим обернувся подарунок доньці на день народження

Шоу-бізнес

Молодшій доньці співачки виповнилося 8 років

Популярна українська співачка Оля Полякова встигає не тільки давати грандіозні концерти, але й виховувати двох дочок. На знімальному майданчику новорічного шоу “Привіт, 20-ті!”, яке телеканал “Україна” покаже ввечері 31 грудня, Оля Полякова зізналася, що дика кішка, подарована дочці на день народження, створює їм чимало проблем.

Місяць тому молодша дочка співачки Аліса святкувала день народження. В якості подарунка дівчинка замовила у батьків не модний гаджет, а незвичайного кота.

“Аліса замовила кошку-“бенгалку”, вона вся в таких плямах. Кішці 2 місяці, вона всюди лазить, стрибає на шафу – не з, а на. Так що у нас в будинку тепер є дика кішка. Це такий жах, у нас уже є собачка, яка ходить у туалет скрізь, крім вулиці. А тепер у нас ще є котик, який робить те ж саме. Такий прекрасний у нас будинок”, – поділилася Оля Полякова.

“Королева ночі” зізнається: те, що кішка буде створювати багато проблем, вона усвідомлювала ще до покупки, тому пропонувала дочці подарувати новенький айфон.

“Я дуже не хотіла цю кішку, знала, що це буде якийсь кошмар. Але не могла відмовити Алісі. Я вже їй навіть пропонувала найновіший айфон, тому що розуміла, що буде з цією кішкою – собака гадить, і ця буде гадити. Але Аліса сказала, що не хоче телефон, хоче тільки кішку. Тепер вона у нас є. А коли дочка просить у мене айфон, я говорю: “Грай в ігри на своїй кішці”, – розповіла співачка.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар