А як же кохана Даша? Холостяк 9 засвітився в обнімку з відомою співачкою (фото)

Uncategorized

Микита розважався з чарівною Яною Соломко

Екс-Холостяк 9 сезону Микита Добринін просто-таки нерозлучний зі своєю обраницею, переможницею проекту Дашею Квітковою. Закохані разом живуть і проводять будь-яку вільну хвилинку, а також багато подорожують і балують шанувальників яскравими знімками з поїздок. Однак на новому знімку, що з’явився в мережі, ведучий відображений в обнімку зовсім не зі своєю коханою, а з українською співачкою Яною Соломко.

Фото розмістила на своїй сторінці в Instagram сама Яна, яка не так давно розлучилася з чоловіком. Артисти відвідали захід в одному з київських закладів.

Для виходу в світ Соломко вибрала ефектний чорний наряд – співачка позувала на камеру в облягаючому брючному костюмі з пікантним вирізом на животі, вихваляючись своїм пружним пресом. Своє довге кучеряве волосся вона зібрала у гарний високий хвіст.

На одному з кадрів вона зображена з Добриніним, який ніжно обійняв дівчину за талію.

@p.assemblymagazine з днем народження вас!!!! Дякую за запрошення! Дякую за інтерв’ю з вами! Ви дуже приємні.. Головному редактору і всій команді терпіння і добрих людей на шляху!” – прокоментувала Яна фотографії.

Судячи з усього, Даша Квіткова не супроводжувала бойфренда на цьому заході.

Фото: Instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар