Вода з Карпат і жива їжа: Наталя Могилевська розповіла про “дивні” звички

Шоу-бізнес

Могилевська зазначає: “Я дуже нудна людина для суспільства”

Популярна українська співачка Наталія Могилевська на зйомках шоу “Привіт, 20-ті!”, яке канал “Україна” покаже ввечері 31 грудня, розповіла, з чого починається її звичайний день і чому вона нудна для суспільства.

У відвертому інтерв’ю Наталія Могилевська зізналася, що у неї немає ніяких святкових традицій. Більше того, артистка веде абсолютно унікальний спосіб життя.

“Я абсолютно незвично живу, і я незвичайна людина. Я не їм м’яса, встаю вранці, виходжу на вулицю і рву подорожник або кульбабу на пробіжці з собакою, кладу це все в салат і п’ю зелений коктейль з листям льону. Я їм тільки живу сиру їжу, воду мені привозять із Карпат, а якщо її заморозити, вона перетворюється в одну велику сніжинку”, – поділилася Наталя Могилевська в інтерв’ю журналістам каналу “Україна”.

Артистка постійно відвідує свого “вчителя” в Індії і вчиться бачити світ по-новому. Могилевська, яка раніше була частим гостем на вечірках, зараз наповнює своє життя іншими благами:

“У нас в місті немає ні живого повітря, ні живої води. Мені не цікавий алкоголь, і я не вживаю наркотиків, я дуже нудна людина для суспільства. Єдине, що не нудно – я дуже люблю життя і дуже люблю людей! Люди – це останнє, що не нудно!” – розповіла артистка за лаштунками новорічного шоу “Привіт, 20-ті!”.

Фото: Instagram.com, прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар