Медики назвали топ-6 продуктів, які категорично не можна поєднувати з алкоголем - MusicUkraine

Медики назвали топ-6 продуктів, які категорично не можна поєднувати з алкоголем

Здоров'я

За даними експертів, несумісні з алкоголем продукти і напої можуть завдати серйозної шкоди людському організму.

Дієтологи назвали продукти, які не варто вживати разом з алкогольними напоями. Спеціалісти відзначають, що необхідно уникати вживання сильногазованих напоїв разом з алкоголем, оскільки вони руйнують слизову оболонку шлунка, що може призвести до появи гастриту або виразки.

Медики також закликають відмовитися від вживання маринованих овочів з алкоголем, так як в них міститься велика кількість оцту. Суміш алкоголю і оцту викликає цироз печінки і проблеми з роботою нирок, які в майбутньому можуть обернутися небезпечними хронічними захворюваннями. Дієтологи радять замінити мариновані овочі солоними огірками і квашеною капустою.

Також експерти рекомендують не закушувати алкогольні напої свіжими помідорами. Взаємодія алкоголю і томатів призводить до проблем з травленням і сприяє виникненню хвороб шлунково-кишкового тракту.

Крім того, не варто вживати разом з алкоголем каву. Дана суміш часто призводить до розвитку аритмії, тахікардії та поступового руйнування судинних стінок.

Ще одним небезпечним продуктом в поєднанні з алкоголем є шоколад, оскільки він надає небажане навантаження на підшлункову залозу. Міцні алкогольні напої та шоколад можуть стати причиною виникнення панкреатиту.

Також, вживаючи алкоголь, необхідно відмовитись від свіжих фруктів, так як вони містять кислоти, які посилюють процес бродіння та можуть пошкодити ніжну слизову шлунка і негативно вплинути на стан органів травлення.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − two =